Info@JGagentuur.ee +372 5553 0884

Kellele on JGagentuur?

JGagentuur on Jumestajate | Grimeerijate kontaktibaas, mis on loodud Teile, kes te otsite usaldusväärseid teenusepakkujaid, soovides leida paljude teenusepakkujate seast see “õige”, kellega luua  koostöö, seda ükskõik millise sündmuse tarbeks.

Meie agentuur töötab iga päev selle nimel, et viia kokku omaala spetsialistist kunstnik ja teenust vajav klient, rõhudes usaldusväärsusele ning kvaliteedile. Agentuuri fenomeniks on esindada ja anda kvaliteedimärgis ainult neile iluteenindajatele, kellel on  juba aastatepikkune kogemus ja soovitajate pagas, nii kolleegide, kui ka klientide näol, kuid samas tõstame esile ka uut esilekerkivat ja põnevat põlvkonda, kes oma lühikese karjääri jooksul on saavutanud imetlusväärseid tulemusi. Neil on ette näidata lugematul arvul koolitusi, ning on tõestanud oma töökust ja professionaalsust ka praktikas. Kõik meie esindatavad on tuntud oma silmapaistvate oskuste, kire ja edasipüüdlikuse poolest.

 

JGagentuuri kuuluvad ilutegijad üle terve Eesti, keda omakorda võib liigitada ka moe-, ilu-, filmi-, tele-, teatri või reklaami valdkonda. Väga paljud neist töötavad aga mitmel rindel. Laialdane kogemuste pagas on siinsete ilutegijate peamiseks võtmesõnaks. Meie suurim soov on teha oma kliendi elu võimalikult lihtsaks, mis tähendab seda, et saaksite mitu teenust vajadusel ühelt inimeselt. Tänapäeva kiires ühiskonnas on aja kokkuhoid suurim väärtus, ja mis oleks veel parem, kui saate end usaldada professionaali kätte, kelle pädevuses on muuta teid kauniks ilma, et peaksite selleks tellima teenuse mitmelt erinevalt teenusepakkujalt. Üks inimene saab aidata teid nii jumestuse, grimmi kui ka soengusättimisega!

Oleme töötanud selle nimel, et tuua teieni kõige usaldusväärsemad iluteenust pakkuvad iluteenindajad, ning teinud teie eest ära kõige suurema töö, et leida väga paljude seast just parimad ja usaldusväärseimad, tõendades seda nende portfooliotega.

Jälgi meid