Info@JGagentuur.ee +372 5553 0884

Estonian Fashion Festival

JGagentuur  Sündmused   Estonian Fashion Festival

Estonian Fashion Festival

Moesõbrad, tähelepanu! 10.-12. juunil 2020 toimub otseülekande vahendusel kauaoodatud suursündmus Estonian Fashion Festival.
Eff on noorte disainerite loomingut käsitlev unikaalne sündmus, mis koondab enda alla kolm omanäolist etendust: kunstisugemetega Mood-Performance-Tants, pärandkultuuri populariseeriv OmaMood ja ready-to-wear kollektsioone tutvustav Antoniuse moeetendus. 

Estonian Fashion Festival toimub juba kolmandat aastat järjest ning on kasvamas Põhja- ja Ida-Euroopa suurimaks moedisainereid, eksperte, koreograafe, tantsijaid, stiliste, modelle, jumestajaid, juuksureid, valguskunstnikke, fotograafe, helikunstnikke, videograafe, muusikuid, kultuurikorraldajaid, külalisi ja moehuvilisi koondavaks festivaliks terves regioonis.  

AJAKAVA  

10. juuni

Mood-Performance-Tants moeetendus 2020

Oma teatraalsuse poolest tuntud Mood-Performance-Tants (MPT) on Tartu vanim moeetendus, mis toimub juba aastast 1998. MPT on Kõrgema Kunstikooli Pallas tekstiiliosakonna moeetendus, kuhu saavad konkursi korras etendusele kandideerida ka vabakutselised disainerid. Kunstisugemetega MPT moeetendusel on väga olulisel kohal lokatsioon, koreograafia ja muusika. 

11. juuni

 Audi esitleb: OmaMood moeetendus 2020

OmaMood on Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia moeetendus, mille eesmärgiks on tuua vaatajani traditsioonilise käsitöö väärtused modernses võtmes. Moeetendusega soovib OmaMood toetada kohalikust käsitööpärandist inspireeritud ning jätkusuutliku, eelkõige aeglase, disainiliikumise põhimõtete järgi valmistatud rõivaste loomist ja kandmist.

12. juuni 

 Antoniuse moeetendus 2020

Antoniuse moeetendus on Tartu Loomemajanduskeskuse moeetendus. Etenduse eesmärk on viia disainer kokku edasimüüjatega. Antoniuse moeetendus aitab noortel disaineritel areneda ja mõista loometegevuse kõrval ka tootmisprotsessi, ekspordivõimalusi ning brändi loomisega ja turundamisega seotud aspekte.

Effi ametlik veebileht ➜ https://fashionfestival.ee/

Liitu üritusega “Estonian Fashion Festival 2020 Online” 

 

No Comments
Leave a Comment: