Info@JGagentuur.ee +372 5553 0884

DWQA Questions

AGENTUURI 3 PÕHIEESMÄRKI

 

JGagentuuri  kolm põhieesmärki:

1. Olla Jumestajate | Grimeerijate kontaktibaas, kust leida endale usaldusväärne teenusepakkuja

Oleme töötanud selle nimel, et tuua teieni kõige usaldusväärsemad iluteenust pakkuvad iluteenindajad, ning teinud teie eest ära kõige suurema töö, et leida väga paljude seast just parimad ja usaldusväärseimad, tõendades seda nende portfooliotega. Agentuuri fenomeniks on esindada ja anda kvaliteedimärgis ainult neile iluteenindajatele, kellel on  juba aastatepikkune kogemus ja soovitajate pagas, nii kolleegide, kui ka klientide näol, kuid samas tõstame esile ka uut esilekerkivat ja põnevat põlvkonda. Neil on ette näidata lugematul arvul koolitusi, ning on tõestanud oma töökust ja professionaalsust ka praktikas. Kõik meie esindatavad on tuntud oma silmapaistvate oskuste, kire ja edasipüüdlikuse poolest.

JGagentuuri kuuluvad ilutegijad üle terve Eesti, keda omakorda võib liigitada ka moe-, ilu-, filmi-, tele-, teatri või reklaami valdkonda.

2. Pakkuda suuri meigi -ja grimmitiime koos vastutavate koordinaatoritega

Omame võimekust kokku panna suuri meigi -ja grimmitiime koos vastutavate koordinaatoritega, kes oskavad eos anda asjakohast nõu tuginedes oma kogemuste pagasile just meie valdkonnas. Oleme valmis toetama, täiendama ja teostama just Teie ideid, võttes arvesse just Teie konseptsiooni, kui ka vajadusel pakkuma välja omapoolseid terviklahendusi.

3. Pakkuda äsja lõpetanuile ning noortele professionaalidele võimalusi erialaseks praktikaks

Leida erinevaid koostööpartnereid, et pakkuda võimalusi äsja lõpetanuile ning noortele professionaalidele täiendada ja arendada erialaõpingutes saadud teadmisi ja oskusi vastavalt oma huvidele. Praktikal on oluline etapp erialaste oskuste omandamisel, mis annab esmase töökogemuse.

Estonian Fashion Festival

Moesõbrad, tähelepanu! 10.-12. juunil 2020 toimub otseülekande vahendusel kauaoodatud suursündmus Estonian Fashion Festival.
Eff on noorte disainerite loomingut käsitlev unikaalne sündmus, mis koondab enda alla kolm omanäolist etendust: kunstisugemetega Mood-Performance-Tants, pärandkultuuri populariseeriv OmaMood ja ready-to-wear kollektsioone tutvustav Antoniuse moeetendus. 

Estonian Fashion Festival toimub juba kolmandat aastat järjest ning on kasvamas Põhja- ja Ida-Euroopa suurimaks moedisainereid, eksperte, koreograafe, tantsijaid, stiliste, modelle, jumestajaid, juuksureid, valguskunstnikke, fotograafe, helikunstnikke, videograafe, muusikuid, kultuurikorraldajaid, külalisi ja moehuvilisi koondavaks festivaliks terves regioonis.  

AJAKAVA  

10. juuni

Mood-Performance-Tants moeetendus 2020

Oma teatraalsuse poolest tuntud Mood-Performance-Tants (MPT) on Tartu vanim moeetendus, mis toimub juba aastast 1998. MPT on Kõrgema Kunstikooli Pallas tekstiiliosakonna moeetendus, kuhu saavad konkursi korras etendusele kandideerida ka vabakutselised disainerid. Kunstisugemetega MPT moeetendusel on väga olulisel kohal lokatsioon, koreograafia ja muusika. 

11. juuni

 Audi esitleb: OmaMood moeetendus 2020

OmaMood on Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia moeetendus, mille eesmärgiks on tuua vaatajani traditsioonilise käsitöö väärtused modernses võtmes. Moeetendusega soovib OmaMood toetada kohalikust käsitööpärandist inspireeritud ning jätkusuutliku, eelkõige aeglase, disainiliikumise põhimõtete järgi valmistatud rõivaste loomist ja kandmist.

12. juuni 

 Antoniuse moeetendus 2020

Antoniuse moeetendus on Tartu Loomemajanduskeskuse moeetendus. Etenduse eesmärk on viia disainer kokku edasimüüjatega. Antoniuse moeetendus aitab noortel disaineritel areneda ja mõista loometegevuse kõrval ka tootmisprotsessi, ekspordivõimalusi ning brändi loomisega ja turundamisega seotud aspekte.

Effi ametlik veebileht ➜ https://fashionfestival.ee/

Liitu üritusega “Estonian Fashion Festival 2020 Online” 

 

Kryolan Eesti grimmikonkurss

 Kryolan Eesti kutsub kõiki kaasaegseid nõidu ja sortse võtma osa Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali esimesest grimmikonkursist!

Festivali 15. sünnipäeva ja volbriöö puhul ootavad teid jumestuse ja grimmi abil looma erinevaid deemonlikke ja õõvastavaid karaktereid, kes kehastaks tänapäevaseid õuduseid ja väljakutseid.
Mida fantaasiarikkam töö, seda parem!

!Konkurss kestab kuni neljapäevani, 30. aprillini.

Loe tingimusi  täpsemalt siit kryolaneesti