Info@JGagentuur.ee +372 5553 0884

AGENTUURI 3 PÕHIEESMÄRKI

JGagentuur  Edulood   AGENTUURI 3 PÕHIEESMÄRKI

AGENTUURI 3 PÕHIEESMÄRKI

 

JGagentuuri  kolm põhieesmärki:

1. Olla Jumestajate | Grimeerijate kontaktibaas, kust leida endale usaldusväärne teenusepakkuja

Oleme töötanud selle nimel, et tuua teieni kõige usaldusväärsemad iluteenust pakkuvad iluteenindajad, ning teinud teie eest ära kõige suurema töö, et leida väga paljude seast just parimad ja usaldusväärseimad, tõendades seda nende portfooliotega. Agentuuri fenomeniks on esindada ja anda kvaliteedimärgis ainult neile iluteenindajatele, kellel on  juba aastatepikkune kogemus ja soovitajate pagas, nii kolleegide, kui ka klientide näol, kuid samas tõstame esile ka uut esilekerkivat ja põnevat põlvkonda. Neil on ette näidata lugematul arvul koolitusi, ning on tõestanud oma töökust ja professionaalsust ka praktikas. Kõik meie esindatavad on tuntud oma silmapaistvate oskuste, kire ja edasipüüdlikuse poolest.

JGagentuuri kuuluvad ilutegijad üle terve Eesti, keda omakorda võib liigitada ka moe-, ilu-, filmi-, tele-, teatri või reklaami valdkonda.

2. Pakkuda suuri meigi -ja grimmitiime koos vastutavate koordinaatoritega

Omame võimekust kokku panna suuri meigi -ja grimmitiime koos vastutavate koordinaatoritega, kes oskavad eos anda asjakohast nõu tuginedes oma kogemuste pagasile just meie valdkonnas. Oleme valmis toetama, täiendama ja teostama just Teie ideid, võttes arvesse just Teie konseptsiooni, kui ka vajadusel pakkuma välja omapoolseid terviklahendusi.

3. Pakkuda äsja lõpetanuile ning noortele professionaalidele võimalusi erialaseks praktikaks

Leida erinevaid koostööpartnereid, et pakkuda võimalusi äsja lõpetanuile ning noortele professionaalidele täiendada ja arendada erialaõpingutes saadud teadmisi ja oskusi vastavalt oma huvidele. Praktikal on oluline etapp erialaste oskuste omandamisel, mis annab esmase töökogemuse.

No Comments
Leave a Comment: